Petra Mazurová ___web designérka

Web
designérka

Návrhy webů a e-shopů /
vývoj webů / Figma /
WordPress / Divi builder/

Pomůžu vám vytvořit sebevědomou online prezentaci. Navrhnu vám web nebo e-shop, který budou vaši klienti rádi používat.

Představte si své webové stránky, které přesně vystihují podstatu vašeho byznysu a odráží váš brand. Stránky, které jsou moderní, responzivní, bezpečné a plně odpovídají potřebám vašich klientů…

Co pro vás můžu udělat?

Ráda poslouchám vaše příběhy, každý projekt má své kouzlo a vyžaduje jedinečný přístup. Společně najdeme cestu k vašemu vysněnému webu.

Tvorba webu

Vytvořím vám web od zakoupení domény a hostingu, výzkumu, výběru barev, fontů a stylu, grafického návrhu, vývoje webu v Divi, testování, nastavení zabezpečení, základního SEO, až po spuštění na nové adrese. K webu předávám Admin se všemi hesly, jste jediný majitel.

Tvorba webu plus

Kromě samotné tvorby webu od výzkumu, návrhu až po spuštění, vám zajistím všechny služby, které jsou k perfektnímu webu potřeba. Spolupracuji se skvělým týmem, jsme sladění a společně podáváme ty nejlepší výsledky. Můžu zajistit fotografa, grafika, copywritera nebo SEO odborníka.

UX/UI design

Zpracuji vám návrh webu ve Figmě připravený pro programátory. V rámci UX designu řeším pohodlné a efektivní používání webu klienty. V UI designu se věnuji tomu, jak web vypadá, jaký styl webu přivede ideální klienty a jaké pocity v nich vyvolá. Můj UX/UI design je založen na důkladné analýze dat a výzkumu, abych  uživatelům zajistila pohodlný průchod webem až k požadované akci.

Propojení

Na web vám můžu přidat magnet, vytvořit členskou sekci, prodej online produktů, newsletter ke sběru kontaktů nebo rezervační formulář.

Správa webu

WordPress, Divi a používané pluginy se neustále vyvíjejí a je důležité pravidelně provádět aktualizace. Tím zajistíme, že váš web bude vždy vypadat tak, jak má, a nebude vystaven bezpečnostním rizikům.

Portfolio

UX/UI e-shopu pro online optiku

Kompletní web pro advokátní kancelář

Kompletní web pro TČM

Kompletní web pro lékaře

Kompletní web pro interiérovou designérku

Návrh a vývoj webu Enklávy života

Kompletní vývoj webu pro psycholožku a její kurzy

Reference:

Petro, moc Vám děkuji za profesionální spolupráci. Oceňuji, jak trpělivě jste si poradila s mými vysokými nároky 🙂 Mám z webu velkou radost a věřím, že bude plnit své poslání.

Kateřina Vašíčková
psychoterapeutka a průvodkyně procesem rozchodu

Kompletní vývoj webu pro studio Vajka

Návrh a vývoj webu pro terapeuta

Návrh a vývoj webu pro celostní terapii

Kompletní vývoj webu pro cestovní agenturu

Reference:

„Nejen, že je Petra krásná a milá, ale ona je i neuvěřitelně schopná, s nebývalým citem pro detail a tvorbu webových stránek obecně. Z našeho nového webu jsem nadšená. Kromě profesionální stránky věci jsem si i hrozně vážila otevřenosti – vždy jsem Petře mohla na rovinu říci, co se mi třeba tolik nelíbí a ona obratem pochopila, oč mi jde, aniž by se třeba nedejbože urazila. Nebyla jsem lehký zákazník, ale myslím, že jsme to zvládly na jedničku. Petro, děkuju a smekám!“

Kompletní vývoj webu pro kouče

Reference:

Při výběru partnera pro tvorbu nového webu jsem dlouho váhal. Vytvořit svůj „vývěsní štít“ nechcete svěřit ledaskomu. Na doporučení známých jsem se na webu seznámil s pracemi Petry Mazurové. Přišlo mi, že citlivě vystihla podstatu businessu, který její klienti provozují, a tomu návrhy přizpůsobila. To byl důvod, proč jsem se rozhodl ji kontaktovat. A rozhodně jsem nelitoval.
Petra mi velmi trpělivě vysvětlila způsob práce, jasně vymezila rozhraní mezi „námluvami“ a placenou prací. Probrali jsme moje představy, které korigovala pohledem profesionála. Protože jsem měl poměrně jasno o obsahu, proběhla první fáze velmi rychle a záhy jsem mohl posoudit první grafické návrhy. A protože mě oslovily a i cenu jsem považoval za přiměřenou, definitivně jsme si potvrdili spolupráci.
Na Petře Mazurové oceňuji zejména cit pro grafické ztvárnění osobnosti klienta a povahy jeho businessu, profesionalitu a zároveň lidskost v kontaktu s partnerem, perfektní dodržování dohod a termínů, systematičnost při zaškolení ke správě webu i vstřícnost a pochopení pro mé drobné vrtochy.
Při výběru dodavatelů jsem celou svoji pracovní kariéru velmi náročný. Ale i tyto vysoké nároky Petra Mazurová beze zbytku splnila. Proto ji mohu s klidným srdcem každému zájemci o vytvoření nového webu vřele doporučit.

PaedDr. Vladimír Svatoš
lektor a kouč

Jak pracuji

Jak začneme

Na naší první schůzce se společně zjistíme, jestli vám mohu pomoci s vaším projektem a jestli si vzájemně sedíme. Zeptám se vás na pár otázek, abych byla schopna sestavit cenovou nabídku a stanovit termín realizace.

Výzkum a analýza

V první fázi procesu se detailně zabýváme tím, kdo jste, co děláte a čím se odlišujete od ostatních. Analyzujeme vaši konkurenci, zhodnocujeme jejich silné stránky a případné nedostatky. Pomocí komplexní analýzy najdeme váš ideální cílový segment, na který se zaměříme.

Architektura a wireframe

Na základě výzkumu stanovíme účel vašeho webu a definujeme jeho budoucí plány. Poté se pustíme do sestavení obsahové struktury webu a vytvoření jeho architektury.

Dále připravuji wireframe – zjednodušený model webu v linkách, který slouží jako první nástin jeho uspořádání a funkcionality.

Návrh webu

Ukážu vám různé vizuální styly webů a pobavíme se o tom, jak by měl ten váš vypadat a proč.

Společně sestavíme moodboard, který slouží jako nástěnka obsahující fotografie, fonty, barevnou paletu a ikony. Tento moodboard by měl vystihnout náladu a styl vašeho webu.

Na základě wireframu a moodboardu pak vytvořím grafický návrh jedné strany webu. 

Vývoj webu

Po schválení návrhu se pustím do sestavování webu ve WordPressu s využitím Divi builderu. Postarám se o všechny potřebné funkce, formuláře, odkazy a další prvky. Důkladně se věnuji i mobilní a tabletové verzi webu a zajistím bezpečnostní a optimalizační pluginy. Provedu základní SEO úpravy, jako je návrh klíčových slov a nastavení meta titulků. Nastavím také Cookies, GDPR a VOP. Každý detail webu důkladně otestuji.

Předání a správa

Až bude váš web hotový, provedu jeho migraci na váš hosting. Poskytnu vám veškerá potřebná hesla a licence. Dohodneme se na krátkém školení, abyste se naučili sami měnit texty na webu nebo psát blogové příspěvky.

Pokud máte zájem, mohu se i nadále starat o váš web. Budu pravidelně aktualizovat obsah a pečlivě sledovat, aby váš web vždy vypadal tak, jak má. Navíc při správě pravidelně provádím zálohy, což zajišťuje bezpečnost vašeho webu.

O mně

Miluji design, typografii, grafiku, studovala jsem fotografii. Svůj první web jsem spustila už v roce 2005. Ráda se učím. Teď zrovna se věnuji UX/UI, protože řešit co kam a proč dát, aby se na webu uživatelé cítili dobře a vždycky našli co hledají, mě baví nejvíc.

petra mazurová

Pořád se učím

3/2024 Midjourney, Alexander Bruna prakticky
3/2024 Novinky v ChatGPT, Zdeněk Valut
od 9/2023 doteď – UX/UI design, Sdacademy.cz, 175 hod.
3/2023 UX/UI design, Prahacodingschool.cz, Marie Svatoňová, 60 hod.,  certifikát
1/2023 Úvod do Design Thinking, Martin Puškáč
1/2023 UX design polopatě, Tomáš Paulus
1/2023 Figma – začni designovat, Tomáš Hlavoň
11/2022 Zabezpečení webu, Jitka Klingenbergová
11/2022 RankMath SEO, Jitka Klingenbergová
10/2022 Google search manager, Google analytics, GTM, Jitka Klingenbergová
10/2022 Architektura a obsahová osnova webu – Bára Vlášková
09/2022 Technické & Tvořivé online podnikání – Lucie Doleželová
08/2022 Rychlost webu – Jitka Klingenbergová
09/2021 Google analytics – Marter – Zbyněk Hyrák
05/2021 UX – dizajn pre obrazovky, Learn2code – Roman Pittner
05/2021 Seo pro WordPress – Pavel Unger
05/2021 Branding – budování úspěšné značky, Learn2code –  Jakub Čech
05/2021 Canva, Czechitas – Lenka Kollertová
05/2021 Tvorba webů ve WordPressu s Divi šablonou, Learn2code –  J. Beňo
05/2021 Seo copywriting 2.0, Czechitas – Radka Legerská
04/2021 Úvod do Seo, Czechitas – Tomáš Schwarz
02/2021 WordPress 3 – tvorba e-shopů, Czechitas – Robin Weiss
02/2021 Reklama na facebooku, Czechitas – Hedvika Pajerová
02/2021 Reklama na instagramu, Czechitas – Hedvika Pajerová
12/2020 Javascript – úvod do programování – Michal Kučera
12/2020 WordPress 2 – tvorba webu, Czechitas – Robin Weiss
11/2020 WordPress 1 – tvorba blogu, Czechitas – David Odehnal, Janka Maršalková
11/2020 Ux design, Czechitas – Matúš Horečný, Jana Korbičková
11/2020 Bootstrap, Czechitas – Luděk Roleček
10/2020 Manuální testování, Czechitas – Aleš Hůra
09/2020 Staň se kodérkou, Czechitas – L. Roleček – kódování webů v HTML CSS, 75 hod., certifikát

Tvorba webu je velká věc, určitě máte spoustu otázek

Nabízím nezávaznou konzultaci, kde se můžete na všechno zeptat. Nebojte se mi zavolat nebo napsat.

Jak dlouho trvá tvorba webu?

Menší web stíhám do měsíce, větší do 6 – 8 týdnů od dodání podkladů. Na termínu se domluvíme hned na začátku a tento termín dodržím.

Kolik to bude stát?

Ráda vám přesně nacením web s konkrétními požadavky.

Pro vaši představu:
Jednostránkový web 25 000,- (například www.vharmoniites.cz)
Vícestránkový web 35 000,- (například www.swissovia.cz)
UX/UI design od 15 000 Kč

Cena v cenové nabídce je pevná.

Nejsem plátcem DPH.

Jak probíhá komunikace?

Pro první kontakt mi můžete zavolat nebo poslat email, pro další schůzky dávám přednost online komunikaci přes google meet. Pravidelně se online potkáváme a důležité věci konzultujeme.

V jakém systému pracujete?

Pro stavbu webu používám wordpress a builder DIVI. Pro návrhy webů používám Figmu.

Budu si moct web sám editovat, po tom co bude hotový?

Ano, web si můžete sami dál editovat. Naučím vás jak s webem pracovat, jak si změnit text nebo jak psát blog.

Děláte i PPC nebo sítě?

Nedělám, ale můžu vás odkázat na ověřené specialisty.

Děláte SEO?

U každého webu dělám základní SEO (Search Engine Optimization“ neboli optimalizaci pro vyhledávače). Obsahuje základní návrh klíčových slov, využití a nastavení seo pluginu Rank Math, nastavení meta title a meta description, správná hierarchie nadpisů, nastavení https, pojmenování obrázků ALT s využitím klíčových slov, error page 404, ohlášení webu Googlu a Google Search Console, ohlášení webu na seznam.cz.

Pokud máte zájem o kompletní SEO řešení, ráda vás odkážu na specializované SEO odborníky.

Můžete mi web jen navrhnout?

Ano, pokud máte svého programátora, můžeme se domluvit na zpracování pouze UX/UI designu. Návrh webu vám předám ve figmě a s programátorem budu ve spojení, kdyby bylo potřeba něco upravit.

Pojďme společně vytvořit něco úžasného!

Zkusíme to spolu?

Kontakt

Petra Mazurová
web@petramazurova.cz
603 910 332